Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem bírt a tanár?...

Szerintetek sem bírt a tanár? Direkt akart keresztbe tenni?

Figyelt kérdés
vezetés és gazdálkodásról van szó.alapból nem vagyok valami logikus gondolkodású egyed xD szóval nem ment első félvében megbuktam. a tanárnak mániája volt,hogy kihívott a táblához mindekit,mert hogy ott jobban megérti de engem nem.persze a táblánál való feladatok megoldása a halálom... szóval első félév 3 egyessel bukta.második félévben két 1es egy 2es és két 4es.az egyik 4est be se akarta írni.azt mondta kerekítő jegy!!másnak persze nem volt az.azt mondta,hogy az egész évi teljesítményem egy nagy nulla...kihívott a táblához.persze leblokkoltam és nem tudtam semmit..megbuktatott. és mindemellett el flegma volt.nem csak velem ugy általában.amugy csak engem buktatott meg,pedig volt egy osztálytársam aki kb ugy állt mint én,vagy talán rosszabbul,de ez nem biztos :S
2010. júl. 17. 00:44
 1/10 A kérdező kommentje:
ja! meg egyszer névsorban hozzám ért,hogy kihív felelni,de valamiért továbbment.mert ugye számol,és én jöttem ki.12. voltam kijött kimondta a nevem erre.akkor 1+2 és akkor kihívott mást...
2010. júl. 17. 00:46
 2/10 anonim válasza:
0%

hát sztem nem bir:S

nekem a matektanárom ijen....má megrovót is kaptamúgy beszélek vele mint a kutyával(már azt is mondtam neki h: úgy megverném mint egy kutyát xD meg is lett a megrovó félévre).mna szval de ha ijen a tanár akk te is legyél vele ijen vagy ha akarod akk nyalizz neki és jelentkez felelni ha akarsz..vagy menj le az igazgatóhoz és számolj be neki (énis megtettem h hogyan beszélt velem,meg h direkt engem dolgoztatott kint a suliudvaron:kapáhattam stb-.-"oszt.társaim meg röhögtek-.-" felmérgettem elmentem igazgatóhoz a tanár meg kiabált utánam h hova megyek,én meg bemutattam neki:D a 2.megrovómat is megkaptam XD)na de te azér ijet ne csinálj,csak ha nem teccik vmi mommeg neki a véleményed,vagy nem annyira durván de beszélj visszaneki vagy ottvan még az igazgató:)

remélem segithettem=)

2010. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ember, te hülye vagy. Nem megrovást adnék neked, hanem eltanácsolnálak. Még írni se tudsz, de a beszólogatás, meg bemutogatás nagyon megy. Tanulj, és talán szeretni fog a tanár is.
2010. júl. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek meg: haveromnak is voltak ilyen gondjai, őt angolból szívatta a tanár, már szeptemberben megmondta neki, hogy meg fog bukni. A szülei beszéltek a tanárral, végül átengedte, és 3-as érettségit írt belőle. Nem mintha jó lenne ez, de az év végi egyest nem érdemelte volna meg, és hál isten át is ment.
2010. júl. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

01:15-ös ritka nagy idióta. Nem értem miért csodálkozik, hogy utálja a tanár, ha úgy beszél vele, mint egy kutyával. Meg ő pofázik, de azért a tanárt szidja az igazgatónál. Gondolom azt nem mesélted el neki, hogy mit művelsz órán. Nah az ilyeneknek kellene egy bazi nagy atyai pofon.


Kérdező: Tanulj. Általában az a legjobb megoldás az ilyenekre. Ha nem megy, akkor kérj segítséget. Az nem megoldás, ha elkezdesz hisztizni, hogy ez neked nem megy.

Ha meg tényleg nem megy, akkor logikus, hogy megbuktat.

Szedd össze magad.

2010. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha azt látja rajtad, hogy nem teszel azért, hogy jobban értsd a dolgot, akkor bizony megbuktathat. Menj el magántanárhoz, csinálj szorgalmikat, stb. Az én időmben még ezt díjazták a tanárok. Ha nincs meg az átlagod, nem valószínű, hogy akármelyik tanár is átengedett volna. Hajts rá a tanulásra, te is jobban fogod érezni magad!
2010. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze az első félévben nem tanultam,de a másodikban javítottam,de nem volt neki elég meg akart kínozni a táblánál,ahol én mindig leblokkolok...azért ő is lehetett volna elnézőbb
2010. júl. 17. 13:13
 8/10 A kérdező kommentje:
meg mi az,hogy nem írja be a jegyemet? egyik órán felolvasta a jegyeimet és a 4es nem volt köztük.szóltam neki és mondtam,hogy meg tudom mutatni a dogámat.aztán mondta,hogy nála marad.következő órán még mindig nem volt beírva.megint szóltam és tette a hülyét,hogy miről beszélek...ez pedig akárhogy nézem nem abból fakad,hogy nem értettem az anyagot...
2010. júl. 17. 13:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, a tanárok se olyan sérthetetlenek, fellebbezz, és nem lesz ilyen nagy a szája. Ha van rá szemtanú, aki igazolja neked, hogy bizony odaadtad neki, és a többi, akkor sikerülni fog szerintem. Habár utána lehet, hogy még jobban megutálna, és kijátszaná a rendszert.
2010. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

11:32nek meg a többieknek

1:15 ös vagyok

megfogtok lepődni de lány vagyok és csak enyhén 14 éves xD

és atyai pofont ne várj,mert a faterom anyám tesóm tesóm pasija is utálja azt a tanárt..ő egy pedofil,kicsukja a balkonra mesztelenül a feleségét meg a 2pici gyermekét?há normális?veri iskolába a gyerekeket volt h má oszt.társnőmnek mer ugye lány lekevert egy pofont azér mer nemtutta a válazt a utolsó kérdésre a 5ből:S perverz,pedofil fuj.:@

2010. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!