Az eddigi műveimet nézve szerintetek megállnám a helyem
a tervezőgrafika szakon valamelyik művészeti egyetemen?
Vagy egyelőre csak a grafikus OKJ képzésben gondolkodjak?
(Lent van a link. )
Egyáltalán nem rosszindulatból de ezek nem valami jó rajzok! Az arcok teljesen aránytalanok és a grafit használata se jó. Én ezekkel biztos hogy nem jelentkeznék egyetemre hanem elotte elmennek rajztanfolyamra. Ilyen munkákkal müvészetis gimibe se vennének fel nemhogy egyetemre.
2019. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
2/7 anonim válasza:
Nem vagy reménytelen, van tehetséged viszont a portrek tenyleg aranytalanok es tul sotetek. Elottem szolo azert nagyon eltulozta mert a portrekon kivul a tobbi rajz szép. Viszont igy osszessegeben egyetemhez meg kene fejlodnod.
2019. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
3/7 anonim válasza:
Nem rossz, de van még hova fejlődni. A képzőművészetit felejtsd el, oda a profikat se veszik fel, csak protekcióval lehet bejutni. Magántanárt javaslok, aztán lehet menni dolgozni. Nem a papírt nézik manapság, hanem a tudást.
2019. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
4/7 anonim válasza:
Tanulj anatómiát! Rajzolj sok koponyát, hogy meg legyen a fő alakja, mert az arányok rosszak. Váltogasd az eszközöket is, nem biztos, hogy a ceruza a te fő eszközöd. Tesztelgesd, mi-hogy megy, és próbálj digitálisan is alkotni.
Még várnék a felvételivel, keresnék tanárt, kurzust.
2019. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
5/7 anonim válasza:
Írd be YouTube-on hogy "how to draw ..." és a pontok helyére a testrészt, akármit. Pl. "eyes", és csináld újra ezeket a képeket az ott tanultak alapján. Ez elsőre jó, de el kell kezdened tanulni, mert nem fejlődsz. Mind pont ugyanúgy hibás.
2019. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
6/7 anonim válasza:
A kérdésre vàlaszolva okj-ben se gondolkoz. Nagyon ne
2019. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
7/7 anonim válasza:
A grafikus OKJ-nak tudtommal nem sok köze van a portré- és úgy általában a szabadkézi rajzokhoz, abba bőven belevághatsz ilyen rajztudással szerintem.
Úgy tudom maga a tervezőgrafika sem erről szól, hanem inkább tipikusan olyanokról, mint a logótervezés, tipográfia, stb., viszont mivel művészeti egyetemre jelentkeznél, oda lehet tényleg több kell pl. egy portfólióba.
Egyébként ha tényleg foglalkozol egy kicsit az arc anatómiájával, akkor rögtön látványos fejlődést láthatsz azokon a rajzokon is.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!