Pesten a Mogyoródi útra milyen tömegközlekedéssel lehet eljutni? (14. ker)
Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 20:25
1/4 anonim válasza:
Legalább pontosabb számot írnál.
2/4 anonim válasza:
Puskás Ferenc stadionig kell először elmenni. 1-es villamos, 75-ös troli, 2-es metró ott lerak. Onnan 80/80A trolival a Pillangó utcáig (Tesco Extra). Onnantól 5 perc séta.
3/4 anonim válasza:
2-és, Ja, persze, az utca közepére illik ez a leírás, de a jég végére nem.
A Mogyoródi út hosszú. Az alacsonyabb hàzszámokat az M2 1 75 77 80 80A 95 195 járatokkal és helyközi valamint távolsági buszokkal lehet megközelíteni a Puskás Ferenc Stadion M-tól. Az utca közepe a 3 32 62 62A járatok Jeszenák János utca megállójából vagy kicsit arrébb a 82-es Mogyoródi út megállójából érhető el. A magasabb házszámokhoz a 77-es a nyerő, a vonal vége felé több megálló is a Mogyoródi úton van.
Ezen kívül a 80 80A valóban nem rossz általános tippnek, mert párhuzamosan halad egy jó darabig a Mogyoródi úttal a Fogarasi úton.
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. okt. 10. 13:16
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!