Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Azokon az InterPici BZ vonatok...

Azokon az InterPici BZ vonatokon amik a megszűnés után személyvonatként tovább működnek, használják is a klímát, vagy ehhez az árhoz nem jár?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább használják, mint nem.
2018. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használják. Papíron egyébként télen-nyáron 23 foknak kéne lennie a vasúti kocsikban, valamennyire ezt próbálják tartani.
2018. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

A BKV sajnos már nem erőlteti. Rengeteg klímás buszon a sofőr nem hajlandó bekapcsolni a klímát. Amikor az egyik sofőrnek illedelmesen szóltam, hogy kapcsolja be, mert elviselhetetlen meleg van az utastérben, elkezdett anyázni. Egy másik pedig elzavart azzal, hogy nem én fogom eldönteni helyette, hogy az üzemanyag pénzét mire költi. Ezek után én befejeztem, teljesen felesleges reklamálni, ráadásul illedelmes hangnemben, köszönés után kértem meg mindkét sofőrt arra, hogy legyen szíves, kapcsolja be a klímát.

Vonattal is szoktam utazni, szerencsére ott tényleg figyelnek arra, hogy ha van klíma, akkor az be legyen kapcsolva.

2018. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igen.
2018. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Ahova beszerelték, ott mindenképp használják. Eddig, ha nem romlott el, minden általam használt kocsiban volt
2019. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!