Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha egy barátnőmmel vonattal...

Ha egy barátnőmmel vonattal utazom, akinek az allergiái miatt van 90%os kedvezménye, én utazhatok a kisérőjeként?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor a kisérő jegy mennyibe kerül? Az is a 90%-a az eredeti árnak? Ha IC-vel megyünk akkor ez a kedvezmény helyjegyből is lejön?

2018. márc. 11. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Feltételezem MÁK kártyáról van szó. Ebben az esetben a kísérő jegy is 90%-os, ami nem 90, hanem 10%-a az eredeti árnak (a kedvezmény a 90%). A pót- és helyjegyek árából nem jön le ez a kedvezmény, azt teljesáron kell kifizetni. A [link] honlapon meg tudod nézni a pontos összeget. Automatás vásárlás/átvétel esetén 5%, internetes vásárlás esetén 10%, az Elvirában @-al jelölt vonatok esetén 100 km felett internetes vásárlással 20% kedvezményt kapsz a végösszegből (a pót- és helyjegyekből is).
2018. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kabak12 válasza:
34%
Nem.
2018. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Utazhatsz, igen 90% kedvezménnyel, helyjegyre is.
2018. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nem, 10%-a. Nem, az mindig teljesárú.
2018. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :))

Igen, kicsit belekavarodtam a százalékokba, a 10%-ára gondoltam mikor 90-et írtam 😅

2018. márc. 12. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!