Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez felháborító, most melyikkel...

Ez felháborító, most melyikkel érdemesebb iskolába menni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon rossz utakkal rendelkező nagyvárosban élek ahol a tömegközlekedés nagyon rossz. Többféleképpen tudok iskolába menni, de ez mind pár centi hótól teljesen megbénul. Általában egy 7:18-as busszal megyek aminek 7:22-re kéne beérnie a megállóba ahol átszállok a 7:30-asra. Viszont pár centi hó után akkora a dugó hogy 35-re ér be, így csak a 45-ös buszt érem el, ami 8:05-re ér a sulihoz, de ez késő. Mehetek a 7:10-es busszal de az mindig beér 7:13-ra ,így várhatok a 7:30-asra kb 17 percet, amiközben odafagyok a megállóhoz. Felsétálni kb 15 perc a csatlakozashoz. Tudok sétálni egy másik buszhoz kisutcákon át, de az életveszély télen, mert olyan csúszós az út és meredek lejtős, hogy én folyton elcsúszok rajta. Tehát most hogy csináljam? És nem felháborító, hogy lehetetlen reggel menni?

2018. febr. 14. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Legyél magántanuló, mert nem boldogulsz a valóságban.
2018. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
36%
A seggedet már ki tudod egyedül törölni vagy még segít valaki?
2018. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ebből leszűrtétek, hogy életléptelen vagyok, köszönöm. Pedig csak annyi volt a kérdésem, hogy melyik busszal menjek ezek közül. És hogy felhaborító az ekkora lebénulás.
2018. febr. 14. 08:25
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Mérlegelj. Ha nem gond beérni 5 perccel 8 után nèhány alkalommal, akkor ne indulj korábban.


Ha komoly problémád lehet belőle, akkor igenis indulj el hamarabb és öltözz úgy, hogy ne fagyj meg.

2018. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Azert az fura, h a kesobbi busz mindig kesik, a korabbi meg soha sem nem. Nem?
2018. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

vegyetek fel egy sofőrt, reggel fűtött kocsival elvisz az iskolába.


ez ilyen egyszerű.

a buszozás tényleg felháborító.

2018. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg felháborító, hogy iskolába kell járnod! :DDD


A helyedben én 15 perc alatt odasétálnék a 7.30-as buszhoz, és akkor se sokat nem kell várnom, se idegeskednem nem kell, hogy lekésem.


Amúgy teljesen természetes, amiről írsz: amikor a 7.10-es jön, akkor még nincs csúcsforgalom, ezért nem késik. Amikor a 7.22-es jönne, akkor már csúcsforgalom van, ezért, pláne hóban, késve ér oda.


Egyébként öltözz fel normálisan, hogy ha bárhol bármi miatt 17 percet kell várnod, ne fagyj oda sehová.

2018. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 10 deka farhát ***** válasza:
84%
Te most komolyan azt várod, hogy az egyéni problémádra idegen emberek keressenek megoldást? Nyilvánvaló, ha nem érsz be időben az iskolába, akkor az eggyel korábbi busszal kell menned. Ezen nem háborogni kell, hanem el kell fogadni, hogy Magyarország kontinentális éghajlatú ország, ahol télen hideg van és esik a hó, emiatt kicsit lassabb a közlekedés.
2018. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
First world problems..
2018. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Tehát 8 percenként buszod van, de amúgy is gyalog csak 15 percre van a csatlakozásod, és ez nem elég? Nekem is 15 perc gyalog a vasútállomás, de átlag 15-20 percenként jön vonat (sajnos nem egyenletesen). Valakinek ennél is sokkal rosszabb a helyzete. Én nem tudom a problémádat komolyan venni.
2018. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!