Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezt az igazolás amit kaptam...

Ezt az igazolás amit kaptam maga a buszbérlet?

Figyelt kérdés

Most veszek elsőnek buszbérletet amit el magyaráztam a pénztárosnak is. Kértem tőle egy távolsági buszbérlettet Nánás-Debrecen, kifizettem és kaptam egy igazolás

[link]

[link]

Ha én ezt az igazolást felmutatom a busz vezetőnek akkor nem kell fizetnem minden beutazásnál? Az Igazoláson semmilyen dátum nincsen feltüntetve hogy mikortól meddig érvényes, vagy ezt nekem kellene rá írni ?



2018. febr. 2. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell jegyet venni, a tanévet az iskola tölti ki, vidd be a titkárságra
2018. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú, b+, a Volán-gittegylet még mindig nem érkezett meg a 21. századba. Kézzel írt hülyeségek, meg igazolás a semmiről, nagyon kell ám...
2018. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az eggyel korábban kitett kérdésednél megkaptad a a választ.

#2: A legtöbb vidéki társaságnál kötelező még mindig ez a kézzel írt fecni. Nálunk a gyerek nem az állandó, hanem az ideiglenes lakcíme szerinti helyről buszozik az iskolába, kiállították ezt a papírt a pénztárnál, de azt mondták, hogy azért hordja mellé a lakcímkártyát is. Ugyan miért? Akkor miért állították ki az igazolást a lakcimkártya alapján, ha az is kell hozzá? Ilyen aztán sehol nincs leírva, direkt végigböngésztem a DDKK szabályzatát.

2018. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tyűha, 15 éve voltam iskolás utoljára, akkor is ezt használták még...


A buszbérlet valahogy így néz ki, ilyet nem kaptál? Régen ezzel kellett menni, meg a másikkal ami nálad is van.

[link]

2018. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közben kérdező egy másik kérdésénél megkapta a választ. https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

Kapott bérletet is mellé, csak nem gyárit, hanem géépel nyomtatottat, ami mivel gy kisebb volt, azt hitte csak valami bizonylat vagy nyugta, még jó hogy nem dobta el.

2018. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!