Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valahogyan elinézhető hogy...

Valahogyan elinézhető hogy megvárjon a busz?

Figyelt kérdés

14:05kor végzek (egy héten 4-5nap) 14:20kor indul a buszom arra a helyre ahol át kell szállnom a 14:40es buszomra viszont a 14:43 kor ér be az előző. Valahogy elinézhető lenne hogy megvárjon a busz a következő haza több mint 1,5óra ami télen egy kicsit gázos

Ha igen hogyan lehetne?



2017. szept. 3. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Írj a közlekedési társaságnak, hogy legyenek szívesek elintézni, hogy várjon a csatlakozásra az adott járat vagy hogy módosítsák a menetrendet.
2017. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél panaszt, de ne várd hogy egyetlen ember miatt átszervezik a menetrendet.
2017. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak te teszel panaszt semmi nem fog történni. Ahhoz legalább egy busznyi ember kell.
2017. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megpróbálok valamit intézni viszont sok kereslet nem lenne a buszra mert a többi helyi olyan iskolába jár ahol pont elérik
2017. szept. 3. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 14:40-re beérne a buszod, akkor se lenne sok esélyed, mert a buszok késni szoktak. Ha nem is mindig, de egy héten 2-3 alkalommal biztos lekésnéd a csatlakozást.

A járat menetidejétől függ, de szerintem 5-10 perc különbség kellene a két idő között. Én anno elég sokszor megszívtam ez miatt, munkahelyről hazafelé.

Szóval, nem sok esélyed van a változásra.

De hát egy e-mail ingyen van, kérdezd meg őket, lehetne-e valamit tenni.

2017. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!