Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres egy buszsofőr a...

Mennyit keres egy buszsofőr a KMKk-nál?

Figyelt kérdés
Jelenleg nemzetközi kamionsofőrködöm, de szeretnék otthon munkát vállalni. Egyik opció ami szimpatikus a buszsofőr. Úgy hallottam, hogy 2 nap munka 2 otthon mumkarendben 160 nettó körül van a fizu, de mondtak olyat is, hogy 24 nap munka 130-ért.. Mi az igazság? Mit mennyit mennyiért és miért? :) Előre is köszi a válaszokat!

2017. júl. 8. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilvános adatot a 2016. évi átlagbérről találtam:


KMKK Autóbuszvezető munkabér: 233.732 Ft/hó

KMKK Autóbuszvezető egyéb: 45.210 Ft/hó


De nyilván nagy a szórás a helyijáratos, egész nap pörgő autópályás-távolságis és a reggel egy kört a fatornyos falujából a szomszéd városba teljesítő autóbuszvezetők bére között.

2017. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ezek bruttó számok.
2017. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos ezek a nyílvános adatok és a valóság sosem egyeznek. :) Azért érdekelne konkrétan a valóság, hátha akad itt egy sofőr aki megosztaná velem és esetlegesen azokkal akik hasonló cipőben járnak.
2017. júl. 8. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben vahyok, mint Te kedves kérdező.... ezert engem is érdekelne..
2017. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most hirdet a bkv buszvezető felvételt...akár úgy is, hogy nincs C és D jogsija sem..azt is fizetik.


Amúgy a bkv-tól Norvégiába(is) ment néhány sofőr, mert ott(sokkal)jobban fizetnek

2017. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is láttam a bkk hírdetéseit, és természetesen sokkal jobban fizetnek külföldön, de nekem pont az a szempont hogy végre otthon legyek a családdal azért kérdeztem a KMKK-t mert arra felé lakom. Éppen dolgozom még kb 3 hét mire újra otthon leszek, akkor bemegyek személyesen is és megkérdezek mindent és ide is megírom, de hátha addig is tudnak infóval szolgálni.
2017. júl. 9. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyezet azóta, kérdező?
2019. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!