Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok jegyet venni a...

Csicsky kérdése:

Hogyan tudok jegyet venni a 287-es buszra?

Figyelt kérdés

Valamikor a tavasz elején szeretnék ellátogatni a Tropicariumba. Budapestre Komáromból érkeznék, de nem mennék egészen Pestig, Budaörsön leszállnék és a 287-es busszal mennék tovább a Campona áruházig. Ez rendben is lenne, csak az a gondom, hogy a busz a vonat érkezését követően pár percre rá indul és ha nincs kéznél buszjegy, akkor a buszt könnyen lekéshetem.


Van lehetőség a 287-es buszon jegyet venni a buszvezetőtől? Ha nincsen, akkor a budaörsi vasútállomáson, vagy a közvetlen közelében hol tudok jegyet venni?



2017. febr. 11. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Azok a vonatok általában zsúfoltak, de mondjuk nem a komárom felé menő vonatokhoz képest:) És szerintem olcsóbb is, mint nemtudom hány 450es jegyet venni, mert a vonatra vehetsz előre és van diák is:)
2017. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hogy maradok a vonatos megoldásnál. Komáromtól Budatétényig lesz a jegy megvéve, kelenföldi átszállással. Igen, olcsóbb is, mint a busz. A zsúfoltság most nemigen számít, mert csak pár perces útról van szó.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 12. 18:42
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
Szívesen! Örülök, hogy egy jó alternatívát tudtam kínálni. Jó utazást!
2017. febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!