Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hajléktalanok BKV járataira...

Hajléktalanok BKV járataira milyen bérletet válthatnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés, mert a legtöbb hajléktalan nem vált jegyet-bérletet, de ha valaki mégis szeretne, és nincs munkája, melyik lehetöséget kell választania?
2016. nov. 19. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljes árú.
2016. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt, mint bárki másnak. Nincs külön hajléktalan jegy, vagy bérlet. Diák van és nyugdíjas, ami kedvezményes. Ha a hajléktalan nyugdíjas, akkor nyilván azt megveheti. Nyugdíjba mehet az ember 20 évesen is. Láttam már huszonéves nyugdíjast. Természetesen cigányt, de most nem ez a lényeg. Ha pedig átlépte a korhatárt, akkor meg ugye ingyen utazhat. Ez is ugyanúgy van, mint mindenki más. 65. életév betöltésével ingyen lehet utazni mindenkinek.


De én még nem láttam olyan hajléktalant, aki vett volna. Ezekre a baromi drága tarifákra a dolgozó embernek sem telik. Tényleg furcsa kérdés.

2016. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Sok hajléktalan tele van pénzzel, bár igaz, hogy a nagy részét elveszik tőlük. De bérletre jutna azért nekik is. De az tény, hogy egy sem fog bérletet, vagy akár jegyet sem venni, egyszerűen ez ellentétes a felfogásukkal.
2016. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!