Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy éve megfogtak jóhiszeműen...

Egy éve megfogtak jóhiszeműen vásárolt BKV bérlettel, lehet még belőle valami?

Figyelt kérdés

Tudom balek voltam, de az Interneten vásároltam BKV bérletet, amiről kiderült, hogy hamis, megbüntettek, majd közölte az ellenőr, hogy felejelntést fognak tenni ellenem.


Eltelt 1 év azóta, megnyugodhatok?


SENKI se vegyen internetről jegyt, bérletet!



2016. aug. 3. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok mindent meg lehet itt kérdezni, de jósolni nem tudunk.

Megbüntettek - kifizetted a büntetést?

A feljelentés gondolom a bérlethamisítás miatt volt beígérve - ez esetben tudni kellene, hogy az valóban megtörtént-e.

A BKV nem mond le a pénzéről, sőt a pórdíj az idő előrehaladtával iszonyatosan magas összegűre duzzad.

Rendőrségi feljelentés másik történet, onnan valamilyen határozatot is kell kapnod, ha valóban volt feljelentés.

2016. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kifizettem a pótdíjat, és nem kaptam semmi papírt.
2016. aug. 3. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a befizetést igazoló papír, akkor dőlj hátra, és nyugi. felejtsd el.
2016. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha feljelentettek volna, már rég jött volna idézés. Akkor pedig elmondhattad volna a rendőrségen, hogy jóhiszeműen vetted, nem tudtad, hogy hamis. Így még ezt a kellemetlenséget is megúsztad.
2016. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!