Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Honnan indul a Keleti-pályaudv...

Honnan indul a Keleti-pályaudvarnál a 110-es illetve a 112-es busz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok budapesti lakos és az interneten sem találtam meg a kérdésemre a választ ezért kérlek segítsetek!

Nagyon szépen köszönöm!



2016. máj. 29. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
2016. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Merrefelé ? A Keleti PU-ról kifelé menet, kissé jobboldalt van egy sok buszt fogadó megálló, onnan a pesti irányban halad mindkettő a Bosnyák tér felé. Buda felé át kell menni az aluljárón a Thököly úti oldalra és ott a Kertészbolt előtt van egy szintén többes megálló.
2016. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A főbejaraton lépj ki a pályaudvarról. Menj jobbra, majd az ott található út előtt döntsd el, merre utazol.


A Bosnyák tér felé tartva nem kell atmenned az úton, hanem a bal kéz felé eső megállóban várhatod buszt.


Ha Buda felé mész, akkor viszont átmész az úton és utána fordulsz balra, ott lesz a megálló.

2016. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindhárom válaszolónak a segítséget! Most már tudom,hogy hol van a buszmegálló! :)

(Azért meg bocsánat,hogy elfelejtettem oda írni de az Apor Vilmos térig utazom Buda irányába.)

Még egyszer köszönöm! :)

2016. máj. 29. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!