Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécsiek! Hogyan jutok el a...

Nagyipapi kérdése:

Pécsiek! Hogyan jutok el a buszpályaudvarról a belvárosba? Tömegközlekedés - busz érdekel. Bazilika környéke érdekel!

Figyelt kérdés

#Pécs #autóbusz közlekedés
2016. máj. 12. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyalog jó 10 perc.
2016. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ha nehézkes a gyaloglás, vagy – a felhasználónév alapján – ingyenes az utazás, vagy , például ilyen esős az idő, akkor a 44-es buszt ajánlom.

Felszállni rá a Vásárcsarnok megállóban kell. A Vásárcsarnok közvetlenül a VOLÁN autóbusz-állomás mellett van, a megálló a Vásárcsarnok túloldalán található.

Leszállni a Cella Septichora nevű megállóban kell, ez a 4. megálló.


A Vásárcsarnok megállóbeli időpontokat itt lehet megnézni: [link]

Itt, alul, a munkanapi időpontok láthatók. (Mivel a Vásárcsarnok megállóra kattintottam, az a piros jelű, annak az időpontjai láthatók.)

Természetesen, más naphoz, a „Hét utolsó munkanapja”, illetve a „Szabad és ünnepnapok” feliratra kell kattintani, majd ugyanígy, a Főpályaudvar utáni Vásárcsarnok megállónévre.

2016. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Gyalog hamar emgvan, ezért tényleg kár fizetni.
2016. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ. Pontosan erre voltam kíváncsi, mivel csomaggal és bőrönddel érkezem.

Térképen láttam, hogy nincs messze, de a gyaloglás majd bőrönd nélkül lesz amikor körbejárom városukat ! :)

2016. máj. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!