Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Margitszigetre gyalog el...

Margitszigetre gyalog el lehet jutni a Margit-hídon vagy felújítás miatt nem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 22:16
 1/8 anonim válasza:
Én pár hónapja voltam ott, akkor el lehetett. A Margit-hídon gyalog még mindig lehet sétálni, de az Árpád-hídról is átgyalogolhatsz, csak az hosszabb idő. De igen, el lehet gyalog jutni.
2010. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Margit-híd északi járdája, sőt maga a híd fele is hiányzik, teljesen szétbontották. A déli járdán bicikliznek és gyalogosak is járhatnak, de onnan nem lehet bemenni a szigetre. Egy sávon járnak a villamosok és a buszok, építési terület, biztonsági őrökkel, nem sétálóutca. Szerinted hol van itt járda?

[link]

2010. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Északi oldalán nincs járda hónapok óta. [link]

Árpád-híd: busszal a Váci út felől egy megálló, onnan aluljáró vezet a Margitszigetre. Bicikliút van az északi járdáján.

2010. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De volt egy aluljáró Margitszigetnél(Margit-hídon) azt is elbontották? Azon nem lehet átmenni?
2010. ápr. 9. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Aluljáró megvan és be tudsz menni. Amelyik oldalra ki vannak tolva a villamosok ott ajárdát nem bontották el.

1,5-2 hónapja voltam gyalogosan át és fotóztam a parlamentet azon a kis kiugrón ahol le lehetett meni az aluljáróba akkor benéztem és át lehetett menni.

2010. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akkor túl régen jártam már ott. De amikor ott voltam, még lehetett. Mindegy, szerintem akkor közelítsd meg Árpád-híd felől.
2010. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, amit írtam az Árpád-híd felől, az a jó. Egy megálló a 106, 34 vagy 26-os busszal a Váci úttól, aztán séta az Árpád-hidi aluljárón át a Margitszigetre. Vagy Óbuda felől a Szentlélek tér feletti megállóban: 106, 34, 134 (ez bemegy a szigetre).
2010. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leszállsz a 4-6 villamosról vagy a 91es buszról a Jászai Mari téren. Besétálsz az aluljáróig és onnan már nem nehéz :)
2010. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!