Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bőröndöt a buszra? Mennyire...

Bőröndöt a buszra? Mennyire biztonságos a csomagtartó?

Figyelt kérdés
vidékről utazok fel Budapestre ( majdnem 300 kilométer). Több napra. Egy gurulós bőröndöm van, abba rakom a cuccaim. Nem szívesen teszem be a csomagtérbe, mert félek, hogy lába kel. Persze nem rakok bele pénzt, de az összes cuccom, ruhám stb. abban lesz. Volt már, akinek tűnt el így cucca? Vagy inkább tegem hátizsákba, meg egy kézipoggyászba, azt fel lehet vinni? Igaz, így kicsit málhás szamár lennék, de jobban érezném magam.
2016. febr. 13. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem viheted fel a bőröndöt. A csomagtértől pedig nem kell félned.
2016. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem veszik ki senki? elég sokat utaztam már így, csak mindig egy-egy napra, tehát nem kellett csomagot betennem alulra.De láttam, hogy az emberek berakják a csomagjukat, meg kiveszik, senki sem nézi, hogy tényleg az veszi ki a bőröndöt, akié :/ ráadásul haza majd sötétben jövök, úgyhogy még szemmel se tudom tartani.
2016. febr. 13. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül ritka, hogy eltűnjön csomag a magyarországi buszok csomagteréből. Persze ruhán kívül mást ne tegyél bele (pl. pènz,iratok, elektronika, stb.)


Egyébként kérhetsz csomagjegyet a buszsofőrtől, akkor lesz róla papírod, ami jól jöhet. De ez nem gyakorlat, számíts némi értetlenkedésre.

2016. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. most azon gondolkodom, megyek inkább egy hátizsákkal, egy kisebb utazótáskával, meg egy kisebb bevásárlótáskával. Ezeket fel tudom vinni a buszra.

Tudom, hogy nem gyakorlat, hogy elviszik, de mégis nyugodtabb lennék.

Vagy pedig bepakolok a bőröndbe ( mégiscsak úgy kényelmesebb)és csomagjegyet követelek...

2016. febr. 13. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
tökmind1 mibe pakolod, ha sok cuccod van, legalább a nagyobbat úgyis be kell raknod. senki nem fogja eltűrni, hogy azért elfoglalj 2 helyet, mert nem raktad be a csomagjaidat alulra. illetve abban az esetben talán, ha ez nem egy forgalmas járat. ha alig vannak, akkor a legtöbb sofőr felengedi, de ha tudja, hogy tele lesz a busz, semmiképp.
2016. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké. részemről rendben, de akkor adjon csomagjegyet. követelni is fogom. ha nem ad, nem teszem be.
2016. febr. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!