Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestrol Érdre es vissza hogy...

Dr.LaDePanda kérdése:

Pestrol Érdre es vissza hogy kell eljutni?

Figyelt kérdés

sose kozlekedtem tomegkozlekedéssel Érdrol Pestre es vissza, tudom ciki hogy nem tudom de valaki kitudna segiteni hogy Érdrol hogy jutok el a Hosok teréhez legegyszerubben es hogy a Hosok terétol Érdre ?


Érd felso,alsorol lenne szo



2015. nov. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
elvira.hu
2015. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdtől vonattal kelenföldig (elvira.hu)

Kelenföldtől Kálvin térig 4-es, onnan Deák Ferenc térig 3-as, onnan a Hősök teréig 1-es metróval (egy vonaljeggyel)


Érdtől vonattal déliig (elvira.hu)

Délitől Deák Ferenc térig 2-es, onnan a Hősök teréig 1-es metróval (egy vonaljeggyel)

2015. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Válassz vonatot. Ajánlom azokat, amelyek a Délibe mennek. Onnan az M2-es metróval menj a Deák Ferenc térre, majd az M1 metróval a Mexikói út felé a Hősök teréig.


Ha Kőbánya-Kispestig közlekedik a vonatod, szállj le Kelenföldön. Onnan az M4 metróval a Kálvin térig, M3 metróval tovább Újpest felé a Deák térig, majd onnan az M1 metróval.

2015. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!