Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Három év alatt ingyenesek a...

DonPedroHun kérdése:

Három év alatt ingyenesek a BKV járatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Nem.

Ha meg, az úgynevezett elévülési időre vársz, akkor rossz hírem van - újrapörgetik (valamit sikerült kitalálniuk a behajtó cégnek, hogy megtoldják és ez, nem urban legend).

2015. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
6.-ig ingyé van.
2015. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

BKK: a helyi közlekedés kedvezményei

Díjmentesen utazhatnak: „Felnőtt kíséretében utazó gyermek az iskolai tanulmányai megkezdéséig”

Bemutatandó igazolás: „Iskolai tanulmányok megkezdése előtt igazolás nélkül vehető igénybe a kedvezmény.”


Ezen kívül, kisgyermekes bérlettel utazhatnak: „Budapesti lakcímmel rendelkező személy, aki gyermekgondozási segély (gyes), gyermeknevelési támogatás (gyet) folyósításában részesül”, illetve „Budapesti lakcímmel rendelkező személy, aki gyermekgondozási díj (gyed)

vagy csecsemőgondozási díj (csed) folyósításában részesül”

A bemutatandó igazolások és minden idézet itt olvasható: [link]

2015. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Én kérek elnézést, hogy nem "három éves korig"-ot láttam a kérdésben.

A másik fele - ki van táblázva, hogy kik utazhatnak ingyen (hány éves korig és hány éves kortól). Az előttem levő (# 3-as kommentelő) már belinkelte az oldalt, bár rá lehet keresni, mert ez közérdekű adat és azonnal meg lehet nézni a BKK weboldalán is (ezt meg, nem kötözködésből írtam, csak olyan kérdés ez, amit a google keresője, azonnal kidobja a választ).

2015. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!