Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csúcsidőben hogyan lehet a...

Csúcsidőben hogyan lehet a leggyorsabban eljutni a 17. kerületből a Béke térre (Kodolányi János Főiskolához)?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem halat kell adni az éhezőnek, de meg kell tanítani halat fogni, azaz hálót kell neki adni!


[link]

[link]

2008. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket én is ismerem,csak tudod sosem a leggyorsabb útvonalakat adják ki, ezért gondoltam megkérdezem itt,hátha van valakinek tapasztalata.
2008. szept. 11. 21:17
 3/8 anonim válasza:
70%
198 - régi 80as - a szarvas csárdáig, majd 50es villamos
2008. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2008. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs!

Kikerestem Neked az útvonaltervezőn, és az eredmény linkjét igyekeztem elküldeni, de sajnos nem az, hanem a keresőre való hivatkozás jelent meg ismét.

Egyébként Rákoskeresztúr Városközpont > Őrs Vezér tér>

32 busz, leszáll: Béke tér

Így legalább megtudtam, hogy az említett főiskola a 1139 Frangepán u. 50-56 címen van

2008. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó válaszolónak üzenem, hogy múlt hét hétfőn én is így mentem és HÁROM óra alatt értem be... Kissé elkéstem.A Jászberényi út teljesen bedugult...Normális esetben, nem csúcsidőben és akkor, mikor nem esik az eső,ez 1 órába telne...

A második válaszoló ötletét viszont ki fogom próbálni, de holnap egyelőre egy harmadik verzióval kísérletezek :)

2008. szept. 14. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan könnyű halászást tanítani, ha zavaros a víz,

márpedig a kerület elhagyása, vagy megközelítése csúcsidőben meglehetősen nehéz.

Ha közel vagy a vonathoz, akkor a legjobb alternatíva a Keleti pályaudvar, (kb. 15-20 perc) onnan 20E busz három megálló.

Több ötletem nincs!

2008. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is ezt az útvonalat néztem ki, így is mentem ma, vonat, 20 E,aztán 105-ös...80 perc alatt bent voltam, ez egész jónak számít asszem .
2008. szept. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!