Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BPestről csak Pozsonyon...

BPestről csak Pozsonyon keresztül lehet eljutni Diósförgepatonyba = Orechová Potôň (Szlovákia)?

Figyelt kérdés

Még nem kaptam normális info-t az állomásoktól.


Pozsonyban sokat kell várni a másik vonatra történő átszállásra.

Nem gyorsabb Győrben átszállni?

Vagy Győrből nem megy Diósförgepatonyba vonat / busz átszállás nélkül?

Engem a szombat reggeli ( 6 óra körüli ) indulás érdekel Budapestről.



#busz #vonat #állomás #átszállás #Diósförgepatony #Orechová #Potôň #Orechova #Poton
2015. szept. 22. 13:14
 1/5 A kérdező kommentje:
:)
2015. szept. 22. 13:16
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Győrből az SAD Dunajská Streda buszjáratával juthatsz Dunaszerdahelyre. Onnan egy másik buszukkal vagy a Regiojet vonatával juthatsz D-be.
2015. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Gondold át azt a lehetőséget is, hogy Komáromból gyalog átmész Révkomáromba, és ott szállsz újra vonatra. A pontos menetrendet nem néztem, de lehet, hogy ez lesz a nyerő variáció. Nem hosszú táv, persze csak ha nincs sok cuccod.
2015. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Komáromban nincs közel a két állomás, kb. 3 km.
2015. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még mindig Budapest-Pozsony-Diósförgepatony tűnik a legésszerűbbnek.

Győrből nem lehet egyetlen busszal eljutni Diósförgepatonyba, mert csak Dunaszerdahelyig megy 1 busz... ott át kell szállni még egy buszra....


Komárom (magyar) és Komarno (szlovák) meg szintén simán lenne 1 óra, mire elindul a másik vonat.


Akkor meg már inkább vár az ember Pozsonyban 1 órát, minthogy cipekedjen 1 órát, vagy taxit / buszt fizessen még külön a 2 vonatjegy mellé.

2015. szept. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!