Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Latott mar valaki az eleteben...

Latott mar valaki az eleteben . T a vasuti sineken?

Figyelt kérdés
Mindenki utazott mar a regi szovjet vasuti kocsikkal, amiken pottyantos a wc. Ki is van irva, hogy amig a vonat az allomason tartozkodik, nem lehet hasznalni. Na ez az amit sokan pont leszarnak es siman hasznaljak. Lattatok mar kulat vasutallomason, ahogy mosolygott ratok a ket sin kozott? Vagy barhol egyaltalan? En meg nem. Hova tunt az az evtizedes nyom, aminek ott kene lennie valakik takaritjak? Kotve hiszem, hogy a salgotarjan es pasztoi vonalon valaki takaritana a kulat a sinekrol!

#vonat #WC #allomas. Vasutallomas
2015. szept. 12. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

A természet teszi a dolgát, jön az eső, meg amúgy is 1-2 hét alatt lebomlik...


Amúgy ha nagyon szhaart szeretnél a sínek között látni, javaslom most menj a Keletibe, a csarnok vágányai tele van szhaarva, a sok migráns nem igazán foglalkozik a ne kakálj a vágányok közé szabállyal. Pár napja láttam, ahogy egy mellényes takarító lapáttal zsákba szedte fel a matériát, olyan büdös volt mint állat. Utána meg ilyen uszodaszagú löttyel (hypós cucc) locsolták a vágány közét.

2015. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo ez most vis major helyzet en a videk Magyarorszagara vagyok kivancsi, a potyantosba szharos dolgokra, mikor mentel a balcsira es mar nem tudtad visszatartani.
2015. szept. 12. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mindenki utazott mar a regi szovjet vasuti kocsikkal"


Magyarországon nem közlekednek szovjet vasúti kocsik.


[link]


Vasútállomáson, ha valaki használja a WC-t nyomot hagyhat maga után. A nyílt pályát biztosan nem takarítják emiatt, de ha belegondolsz a vonat a pályaállapottól függően megy 30-100 km/h-s sebességgel, így nyilván nem egy ponton kerül ki a szerelvényből a végtermék.


A kutyaszar sem marad örökké az úton...

2015. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább arról van szó, hogy az emberek a legritkább esetekben sz*rnak vonaton, mindenki inkább hazaviszi, csak legvégsőbb esetekben folyamodnak a vonaton való ürítéshez. És akkor is lehet pont útközben történik a dolog.
2015. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer egy másfél órás biciklizés után brutálisan rámjött a fosás. Nem tudom, minek volt köszönhető (a mozgás miatt volt vélhetően), de választhattam: vagy fölfestek egy egész atlaszt a nadrágom hátuljára, vagy a síneket leszek kénytelen megajándékozni, a többit majd elintézi az eső. Utóbbit választottam, ha már pont útba esett az állomás. Kénytelen voltam az álló vonaton kiengedni a nemtudommit (sárga löttyöt, talán epe lehetett), egészen korrektül ott is maradt egy hétig. De még így is szerencsém volt, mert ha kisétáltam volna a FLIRT-ig, akkor egyrészt elindult volna 3 percen belül, másrészt ugyanúgy átdizájnoltam volna a ruháimat. Ja, végül nem esett az eső jó pár hétig.


Utólag elolvasva ez kissé túlzottan is részletes lett, de ettől függetlenül ez is jól szemlélteti szerintem, hogy egyáltalán nem ártana az országban nyilvános WC-ket fenntartani, amikből a vasút- és buszállomásokon kívül jóformán sehol nem találni egyet se.

2015. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, amerre én jártam, a legtöbb vasútállomáson és buszpályaudvaron volt nyilvános WC.
2015. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, közben elolvastam mégegyszer, szóval a pályaudvarokon kívül nincsenek nyilvános vécék nagyon. Ez viszont igaz. Én kisvárosban élek, itt a buszpályaudvaron kívül 1 db nyilvános vécé van. Ahova be lehet még menni, az a művelődési ház és a könyvtár, amik nyilvánosak, de ez nincs természetesen hirdetve, egy túrista pl. nem tudja, hogy ott van.
2015. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!