Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest melyik pályaudvaráról...

Budapest melyik pályaudvaráról kell mennem, ha Sárvárra szeretnék utazni, átszállások nélkül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Csak a Keleti pályaudvarról indulnak átszállás nélküli vonatok Sárvárra, ezek megállnak Kelenföldön.
2015. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Déli, Keleti. Déliből talán jobban megéri, mert rövidebb a km távolság, így olcsóbb a jegy és a menetidő is rövidebb. Egyébként elvirán nagyon jól utána lehet nézni.
2015. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mikor akarsz utazni. Az első által említett keletis szombathelyi gyorsokon kívül valamivel gyorsabb az eljutás a Déliből induló szombathelyi gyorsvonatokkal (ezek is megállnak Kelenföldön), de ezene a vonalon szeptember 25-ig egy szakaszon vonatpótló buszra kell átszállni.
2015. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak októberben utazom,tehát a Délit részesítem előnyben.
2015. szept. 2. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Kelenföldet ajánlom, de mint fent írták, a Déli és a Keleti is lehet induló állomás útvonaltól függően.
2015. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Második vagyok, miért kellett lepontozni, elárulná valaki? Csak, mert normális, nem félrevezető a válaszom? Elárulom, hogy van egy kis rálátásom, nem úgy, mint az elsőnek pl. Azt hiszem ezzel én itt be is fejezetem a kommentelést ezen az oldalon.
2015. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!