Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti hogy oldjátok/oldottátok...

Ti hogy oldjátok/oldottátok meg? Szabadbattyáni Kun László suli esti tagozatára való bejárása délután Siófokról, többi lent.

Figyelt kérdés
2 nap mulva kezdődik az esti suli, heti két nap, 15:00-20:00-ig. Eddig megoldott volt a bejárásom mert nem Siófokon laktam viszont most visszakellett költöznöm. Aki esetleg oda jár vagy oda járt hogy oldotta meg? Busz vagy inkább vonat?Ja és emellett 06:00-tól 14:00-ig dolgozom. (Siófokon) Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. aug. 30. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyedről hamarabb el kell jönnöd, mert 2-kor már indul a vonat és a busz is (utóbbi enyingi átszállással).


Hazafelé a vonatra több, mint egy órát kell várnod. A busz nem tudom, opció-e, mert Enyingig el tudsz jutni, de tovább már nem néztem. (Nyáron van járat, nem kerestem rá, van-e máskor is.)

2015. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tee is esetleg oda jársz vagy jártál?

Igazából nekem bármelyik jó busz is vonat is. Enyingről kellett elköltöznöm ugyhogy onnan tudom hogy megy busz. Viszont ezt az átszállást nem értem, hol kellene átszálnom és hogyan? Milyen bérletet vegyek?

Kettőnél előbb sajnos nem engednek el.. :(

Köszönöm a válaszod!

2015. aug. 30. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

A vonat 14:14-kor indul, ha nincs messze a munkahelyed, elvileg elérheted. Itt tudod megnézni: [link]

Vissza csak 23:00-kor jön vonat, akkor érdemesebb busszal, 20:27-kor indul enyingi átszállással.

A buszt pedig itt tudod megnézni: [link]

2015. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de sajnos szerintem te még augusztusi menetrendet néztél, mert szeptembertől az utolsó busz Szabadbattyánból Siófokra 17:32 :(

Holnap már kezdődik a suli, és fogalmam sincs hogy fogok haza jönni, haza hozni nem tudnak.. 11kor van ugyan vonat siófokra, de a suli és a vasutállomás között több mint 4 kilóméter van..

2015. aug. 31. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, benéztem, az esti enyingi csatlakozás mától nem jár. :-(
2015. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!