Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » S. O. S! Nyugatitol hogy...

S. O. S! Nyugatitol hogy jutok el a 4,6os villamosig? Merre induljak?!

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy bejött a vonat,mindig visszafelé,jó messze,nagyon messze,hogy még véletlenül se találd meg a nyugati pályaudvar előtt feltorlódott 4-es 6-os sárga Kombino villamos hegyeket!

:)

2015. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Állomás előtt van 10 méterre. Csak megtalálod. Bár a kérdés alapján kételkedem :)


Bocs de soha nem értettem meg ezeket a fogyatékos kérdéseket, millió helyen jártam külföldön is, de eszembe nem jutott írni egy kérdezős oldalra, hogy hol találok meg ezt vagy azt. Komolyan nincs benned annyi, hogy HELYBEN ott valakit megkérdezz?


És ha itt egy félrészeg fiatal szórakozik veled és azt mondja hogy menj 1000 métert a Westenden túl elmégy arra?


Huhh.

2015. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A főbejárat felé indulj, amerre mennek a többiek is. Aztán balra a zebráig. Ha zöld a lámpa és megindulnak az emberek, te is átsétálhatsz a középen látszódó villamos szigetig.


Merre akarsz tovább menni a villamossal?

2015. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Draga noverem felhivott eloszor van pesten teny es valo h en meg a tömegközlekedés ket kulon vilag kopni nyelni nem tudtam:) nem

Szokasom villamossal busszal stb.. -vel közlekedni..

Koszonom a valaszod es enis epp ezt mondtam h nem baj ha ez miatt szokenek nézik.. Vagy akarmi kerdezoskodjon!

2015. aug. 19. 17:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket !:)
2015. aug. 19. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor a kritika a nővéredé ;-)


Szerintem ilyen esetekben kár pánikba esnie, nem nézi senki hülyének ha nem talál valamit, és biztosan lesz aki eligazítja. Még ha bunkóknak is tűnnek az emberek, ha kell segítőkészek ám.

2015. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem en sem talalnam meg, csak segitseggel.:) de igy van

Most mar biztosan megtalalta

2015. aug. 19. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
A tömeg után. :d
2015. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!