Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek melyik busz a...

Szerintetek melyik busz a legtöbbet használt bp-n?

Figyelt kérdés
ugy értem h amelyiken a legtöbben szoktak lenni,amelyiket a legtöbben használják stb:)
2010. márc. 2. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 7es buszcsalád.
2010. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20e, 196 os buszcsalád (:
2010. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerintem tuti nem.

[link]

[link]


Egyrészt annyira gyakran nem járnak, másrészt nem a belvároson át mennek, így csak arról a városrészről szállítanak leginkább embereket. Te lehet azt látod, hogy mindig tömve van, de ez nem jelenti azt, hogy ez lenne a legtöbbet használt.


[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek ugyan különböző számozású buszok, de lényegében ugyanarra járnak, csak a végállomásuk más és valamelyik gyorsjárat, valamelyik nem. De ha akár csak az egyiket is nézed, akkor is látni hogy nagyon sűrűn járnak. És ezek csuklós buszok, a belvároson át, Budapest két végét összekötve, a leghosszabb utat bejárva.


Nem hiába építik erre az útvonalra a 4-es metrót, bár szerintem gyorsabb felszállni egy gyors 7-esre, mint majd lemozgólépcsőzni és végigvárni az egymástól pár 100 méterre levő metrómegállókat.

2010. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem robbantani akarsz? xD :D:D:D
2010. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :D

utolso: áááXDDDDDDDDD :D:D

amugy csak eszembe jutott ez a kérdés:D

2010. márc. 3. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
5ös
2010. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!