Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül Győr Koroncó...

Rizsaa kérdése:

Mennyibe kerül Győr Koroncó közt dolgozó bérlet?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül ?

2015. jún. 24. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

20 km-es VOLÁN bérletre van szükséged, a havibérlet ára 21100 Ft.

Ha ez a tartózkodási hely és a munkahely közötti utazásra szolgál, a munkáltató téríti ennek legalább 86%-át. Van felső összeghatár is, de ezt az összeget nem érinti.

Tehát a munkáltató térít legalább 21100 * 0,86 = 18146 Ft-ot, illetve – ennél az összegnél – térítheti a teljes árat is.

Eszerint neked havi 0 Ft és 2954 Ft közötti összegbe kerülhet, persze, teljes áron meg kell venned, és aztán térítenek.

2015. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most költözök gyorbe albérletbe elsejétől. Es ha nincs ideiglenes lakcímem a munkáltató ki sem fizeti a bérletet ? Masik városban lakom most még. Csak abban az esetben ha bejelentkeztek ugye ? A főbérlő nem biztos h meg engedi .. Ilyenkor mit tudok tenni ? Igy valószínű nem fizetik ki
2015. jún. 24. 20:24
 3/4 omarhulm válasza:
Helo rosszul mondjak elottem. Én soför vagyok a 20km-es berlet 14200 a félhavi meg 7100.
2015. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jún. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!