Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kedves Budapestiek! Hogyan...

Kedves Budapestiek! Hogyan jutok el a Nyugati pályaudvarról a Baross utca 62 szám alá a legkönnyebben?

Figyelt kérdés

A vonatom a nyugati pályaudvarra fut be, és a Baross utca 62 szám alá kell mennem az Elte idegennyelvi továbbképző központjába. Hogy juthatok el a legkevesebb átszálással? Nemsokszor voltam Budapesten, pontosabban egy alkalommal és akkor is autóval, de csak átmentünk a városon.

Előre is köszönöm a segítséget! Szép napot mindenkinek!


2015. máj. 28. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:

4-6-sal a Harminckettesek teréig, aztán gyalog.


Itt egy hasznos link használd bátran:

[link]

2015. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 28. 09:28
 3/10 anonim ***** válasza:
A pályaudvar elől induló 4-es villamossal Újbuda felé vagy a 6-os villamossal Móricz Zs. körtér felé kell utaznod a Harminckettesek teréig.
2015. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tehát akkor a Nyugati pályaudvaron felszállok a 4-es vagy a 6-os villamosra és a Harminckettesek terén leszálok, onnan elsétálok a Baross utca 62-ig? Visszafelé pedig visszasétálok a Harminckettesek terére és szintén felszállok a 4-es vagy 6-os villamosra és a Nyugatinál pedig le?


A Baross utca a VIII. kerületben van, ami nem a legjobb hírű környék vagy kerület, nem szoktak belekötni az emberbe? Nem félek, nem azért kérdezem, csak nem szeretnék galibát.

2015. máj. 28. 13:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném megkérdezni, hogy a 9-es busz is jó, ha azzal megyek a Harminckettesek teréig? Az sűrűbben jár mint a villamos.
2015. máj. 28. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Villamosnál? Ami 2 percenként jár? Kötve hiszem :D
2015. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utvonalterv.hu


Mi, világvároslakók, nem is értjük, mit értetek Ti, vidékiek "belekötnek az emberbe" alatt.

Ez mit takar tulajdonképpen?

Nagyvárosban az utcán nemigen szokás egymással beszélni, és baromi nagy a tömeg, szinte vállvetve mennek az emberek a járdán, én nem tudom, mi ez a belekötős szitu és mire értitek, és ilyen körülmények között hogyan is alakulhatna ez ki, de mivel már nagyon sokszor olvastam ezt, azért mondom többes számban. Egyszerűen nem értelmezhető a kérdés az itteni viszonyokra.


Továbbá _környékekről_ sem lehet beszélni: mindenki, bárhol is lakik, áthömpölyög napközben a belvároson, nem azok vannak az utcán, akik ott is laknak, és ez éjjel sem csitul. Én magyar beszédet is csak igen ritkán hallok.

2015. jún. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elég rosszhírű a VIII. kerület, én nemsokszor voltam Budapesten, ezért nem tudom hogy milyen az a kerület, csak amit hallok róla. Végül megjártam sikeresen, de ne száltam se buszra, se villamosra, taxit rendeltem, az odavitt, megvárt mig végeztem az Idegennyelvi központban (kb. 8-10 perc volt) és vissza vitt a Nyugatihoz, így láttam a legjobbnak.
2015. jún. 27. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a városban a legszlömmösebb, leggázabb helyszínek a pályaudvarok. Szóval a Nyugati pályaudvarnál rosszabb környéket nem tudsz találni. Attól nem féltél?:)
2015. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, mert a taxis a vonatnál várt. Nem félek, nem arról van szó, csak ha netán belémkötnek és szép szóval nem tudjuk elintézni a dolgokat, akkor az általában verekedésbe torkollik, és azt nem szeretném mert volt egy hasonló ügyem ami miatt felfüggesztetten vagyok és egy újabb esemény ezt hazavágná, tehát ezért tartok az ilyen környékektől ameddig le nem telik a felfüggesztettem.
2015. jún. 28. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!