Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elfogadják a régi narancssárga...

Elfogadják a régi narancssárga BKV jegyet még?

Figyelt kérdés
Találtam egy régebbi(pár éves) bkv jegyet, még a narancssárga korszakból, tökéletes állapotban van és nincs érvényesítve. Ma úgy is tudnám használni, nem kéne vennem egy újat. Szerintetek elfogadják még?

2015. ápr. 14. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha 350 Ft-ba került, akkor igen. De ezt erősen kétlem.
2015. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gyűjtőjegy, nem tudom megnézni mennyi volt, ezt az áras dolgot én is olvastam a BKK-n de most nemtudom akkor :S
2015. ápr. 14. 08:53
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Csak,ha van rajta hologram (ezüst)csík! 100%-os infó!
2015. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Van rajta.

Csak vacilálok hogy vegyek-e inkább újat mert ha odamegyek és az ellenőr elküld hogy nem, nem lesz időm visszamenni venni, akkor elkések.

Tudom hogy "nagy életdilemma" de hát na :D

2015. ápr. 14. 09:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Narancssárgat már semmilyen formában nem fogadnak el! Tavaly márciusig lehetett beváltani.


A 82%-os pedig a közléskényszere helyett inkább tájékozódjon, minthogy sokadszorra is félrevezet kérdezőket.... Inkább kevesebb kérdésre adjon választ de az legyen pontos, mint hogy mindenhová odaböfög valamit aminek a negyede nem igaz... :-(

2015. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez vonatkozik a tuti infót (100%-os fas.zságot leíró) másikra is.....
2015. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már nem. A kinegrammal ellátott jegyek addig érvényesek, ameddig a rajtuk feltüntetett áron lehet utazni. Árváltozás esetén további egy évig. Ez a jegyed, már idősebb ennél.
2015. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A narancssárgát hologrammal sem! Én épp a múltkor mentem volna a metróba egy ilyen jeggyel (szintén gyűjtő, őskorból maradt) és az ellenőr mondta, hogy ez már nem jó, vegyek újat, hiába rajta a hologram. De már nincs is BKV csak BKK ;)
2015. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

76%-os barátom. Ugyan lehúzták a válaszomat, pedig az helyes volt. Most csak olyan vonaljeggyel utazhatsz, ami 350 Ft-ba került, mert baromi régen volt tarifaváltás és ma már a tarifaváltás időpontjához kötött a jegyek felhasználhatósága. Jelen esetben nem emlékszem, milyen színű volt a jegy tarifaváltáskor, ezért fogalmaztam úgy, hogy kételkedek a jegy felhasználhatóságában.


És ha mindenképo tanácsokat osztogatunk egymásnak, szerintem te tájékozódj, mielőtt leugatod a kategória tophozzászólóinak valamelyikét. Szakmabeliként van ugyanis egy "kis" rálátásom a dolgokra. Köszönöm.

2015. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nép!


Már végeztem az utazással és jelentem nem fogadják el, ellenőr azt mondta ezt tavaly év végééig fogadták el úgyhogy csoszogjak el újat venni.

Keresett rajtam a bkk 350forintot és még csak a szép tiszta kellemes utazóközönséggel megtöltött járatatait sem használtam! Kár.

Köszönöm a válaszokat, aki normális volt!

Mert ugye száz százalék volt biztos infó... :D

2015. ápr. 14. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!