Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV-tól kaptam egy levelet...

BKV-tól kaptam egy levelet "tőketartozásról"?

Figyelt kérdés
Ami azért érdekes , mert kb 7 éve nem járok bkv-val, ha igen akkor jeggyel utazom. Létezik, hogy 7 évvel ezelötti büntetésről van szó? Hogy ha igen, miért nem kaptam levelet korábban?

2015. ápr. 8. 17:06
1 2
 11/15 bp1985 ***** válasza:
Marha nagy dolog egy cìmet kiderìteni. A bkv akar tőled valamit, ami ráadásul el is évült már. Neki kell bizonyìtani a jogosságát, nem neked.
2015. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gondolom onnan tudja az adataimat, hogy benne vagyok a rendszerben, mert mint mondtam volt 7 éve tartozásom, ami ki lett fizetve. Ráadásul az összeg nem ennyi volt. Nem ajánlott levélként kaptam. Annyi a baj, hgy felsem veszik a telefont
2015. ápr. 9. 18:17
 13/15 A kérdező kommentje:
azért köszönöm
2015. ápr. 9. 18:22
 14/15 anonim ***** válasza:
A BKV-nek szokása random zsarolóleveleket küldeni. Ez egy szemét mocsok cég, akkor is megbüntetnek, ha nem bliccelsz, vagy egyáltalán nem is utazol. Tanulság: aki teheti, blicceljen!
2015. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

tudnám kik azok, akik lepontozzák a BKV intézkedését firtató válaszokat...a BKV s..ggnyalói?

Pityu te vagy az? Vitézi dávidka?

2015. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!