Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van kedvenc vasútvonalatok?...

Van kedvenc vasútvonalatok? Melyik az?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon az 1-es, az úgynevezett kirakatvonal (Bp. - Győr - Bécs [jó, tudom, osztrák területen, már nem az 1-es vonalhoz tartozik]), ezen kívül az, ami a Csatorna-alagúton is keresztül megy (mivel itt haladnak át, a Londonba tartó vonatok).
2015. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Karcag-Tiszafüred, Kisújszállás-Kál, Szolnok-Vámosgyörk, Dombóvár-Bátaszék. Hirtelen ezek jutnak eszembe.
2015. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
125ös
2015. ápr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az opicinai villamosvasút az aktuális kedvencem.
2015. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81, Hatvan-Somos
2015. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Általában "különleges" vonalakat írtatok, ahol szép a táj, jó lehet a vonal hangulata is...


Rá kell jönnöm, hogy kevés helyen jártam még és még kevesebb helyen vonattal :/ :D


Így nekem a 70-es a kedvencem személyes okok miatt, de a 40-est, a 30a-t is bírom.

A 100a-val sincs semmi bajom, csak nem köt még annyi emlék, a táj se ragadott meg annyira.

A többit vagy nem ismerem, vagy nem szeretem (annyira).


A 71-en például szerintem nagyon szép a táj, viszont lassú a vonat egy elhanyagolt vonalon. Ez engem zavar. :(

2015. ápr. 20. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A második vagyok, kiegészíteném még két vonallal a listát (ezek hozzád is közel vannak): Aszód-Balassagyarmat és Balassagyarmat-Vác.
2015. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100 Budapest NyugatiPu.-Szolnok-Nyíregyháza-Záhony
2015. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!