Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten ha a barátom a 11....

Budapesten ha a barátom a 11. kerületben tanulna tovább, én pedig a 12. ben vagy a 8. ban akkor milyen tömegközlekedési lehetőségeink vannak, legfőképp, ha én a 8asban lennék?

Figyelt kérdés
Azt hiszem az a Duna másik oldalán van. Mennyi idő alatt lehet eljutni a másik kerületbe?? Közös albérlet miatt is.. Ő az Eltére programozónak, én meg vagy Elte-ovónő, vagy Semmelweis-szülésznőre mennék. És szerintetek én melyik szakkal tudnék valószínűleg jobban állást találni?
2010. febr. 11. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is semmelweis-szülésznőn vagyok és a XI kerületben lakom. Maximálisan is 15 percen belül már a híd másik oldalán vagy :)
2010. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%

Szia!

A bölcsiket, ovikat sorban csukják be, szóval szerintem a szülésznő szakot érdemes megpályázni.

Közlekedés: [link] kiírja...

2010. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bölcsiket és ovikat most kezdik majd szépen újra kinyitogatni, tekintve az új törvényeket amelyek szarba se veszik a kismamákat akik így nem maradhatnak otthon a gyerekükkel akikre valakinek azért vigyáznia kell. De a kérdés nem arra irányult mire tanuljon tovább a kérdező.

Első voltam, a válaszom is ott van

2010. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért tettem fel azt is hogy hova tovább, mert az is érdekel :) De akkor valószínűleg nem olyan vészes a közlekedés sem. Sajnos vagy nem sajnos nem ismerem annyira Bpestet, így nem tudom, hogy egy kerület kb. mekkora :D Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2010. febr. 11. 22:07
 5/5 anonim válasza:
100%

21:51-nek


"És szerintetek én melyik szakkal tudnék valószínűleg jobban állást találni?" - erre írtam, amit írtam. Attól, hogy a kismamákat szarba sem veszik, még nem feltétlen fognak munkát kapni. Gyerek nélkül sem kapnak sokan..


Amúgy nálunk gyakran kerületen belül is 30-45 perc a közlekedés, de a város másik végébe is el lehet jutni 60 perc alatt. Én ezért írtam inkább toolt a kalkuláláshoz, mint konkrét időt.


második voltam

2010. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!