Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a távolsági...

Mi-kk kérdése:

Debrecenben a távolsági buszpályaudvarról tömegközlekedéssel hogy jutok el a Klinikára?

Figyelt kérdés
Miskolcról mennénk, távolsági busszal, mivel a vonat nagyon ritkán jár (pedig azt jobban csípem és olcsóbb is), ezért érkeznénk a távolsági buszpályaudvarra.

2015. febr. 12. 15:17
 1/5 anonim válasza:
53%
Ha jól tudom a kilnika tetején van egy helikopterleszálló. Azt nem tudom miskolcról debrecenbe közlekedik e helikopter, valahogy nézz utána
2015. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Az első teljesen idióta: nem is a tetején van a helioport, hanem az egyes telephelyen hátul, ahol a CT is van...:)

Nagyon nem mindegy, hogy melyik Klinikára mentek, mert pl. a szülészetre vagy a gyerekre stb. akkor jó az 1-es villamos (trolira kell szállni a buszpályaudvarnál, majd vagy az állomásnál vagy a Kossuth utcánál átszállni az 1-es villamosra. Ha az Augusztába (szív, tüdő stb) mentek, akkor a 10-es buszt kell elkapni a Nagyllomásnál.

2015. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi #2!


Azért nem írtam milyen Klinika, mert azt hittem az egy nagy gyűjtő ahol minden ott van egy helyen. A fogászatra mennénk, aminek a szép "Fogorvostudományi kar" a neve. A címe: Nagyerdei krt.98


Azt tudom mert írták, hogy a vonatpályaudvarról, amit ott Nagyállomásnak hívnak, az 1 villamossal, vagy a 10,10y autóbusszal lehet eljutni oda.


Amit írtál abból az jön le, hogy a buszpályaudvarnál a trolira kell szállni (melyikre, mert gondolom több van?).

Ha elvisz a Nagyállomásra, akkor onnantól kezdve amit az előbb írtam 3 járatot, valamelyikkel csak eljutok oda.

2015. febr. 13. 08:27
 4/5 anonim válasza:
A 10-es busz mindkét helyszínnél megáll... A Klinikáknál is és az Augusztánál is; nem feltétlen kell kimenni külön a Nagyállomásra, ha a Klinikára megy valaki.
2015. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. febr. 19. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!