Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Széll Kálmán téren hol találom...

Széll Kálmán téren hol találom meg az 59-es villamos megállóját?

Figyelt kérdés

Régebben talán egyszer jártam a téren szóval nem igazán tudom mi merre van. Térképen/BKK oldalán néztem, hogy hol van az 59-es megállója, de most a felújítás miatt változások vannak és félek, hogy elkeveredek.. Reggel korán megyek arra, a 4-6-osról fogok leszállni. Onnan merre kell mennem?

Előre is köszönöm a segítséget :)


2015. jan. 26. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak kövesd a nyilakat, minden ki van táblázva! Sokkal jonban jársz mintha bemagolod, hogy 75 m egyenesen balra, 25 méter enyhén jobbra stb...
2015. jan. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátul szállj le, menj át a villamosod mögött (óvatosan!) és nagyjából tartsd is az irányt. A metró legyezőépületétől balra található vágányok mentén haladva hamar eléred a Várfok utca alatti villamosaluljárót (alagútnak is hívják), azon túl lesz a megállója az 59-esnek (ésca 18-asnak, 61-esnek is).
2015. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Tényleg könnyű volt megtalálnom, mert végig ki volt táblázva az út mellett. Nem is kellett volna emiatt aggódnom :)
2015. jan. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!