Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek! Ezt hogyan kell...

Pestiek! Ezt hogyan kell értelmezni? (menetrend)

Figyelt kérdés

[link]


itt a keresőbe írtam be indulásnak a Keleti Pu-t,érkezéshez a Tatai utcát..(XIV.ker)


sajna magát a keresést nem linkeli be az oldal,csak a főoldalt..


szóval ugye azt írja ki h.20E busz,4 megálló

alá az van írva hogy 1 perc várakozás 10 perc utazás

ez pontosan mit jelent?szóval gondolom 4 megállót kell menni a 20E busszal,de mit jelent az "1perc várakozás","10 perc utazás" kiírás?

én úgy értelmezem h.4 percig tart az út,de a várakozéást nem értem.O


bocsi ha nagyon ostoba a kérdés,de most fogok először Pesten tömegközlekedéssel utazni:)


2010. febr. 6. 20:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagyis 10 percig nem 4-ig.)
2010. febr. 6. 20:48
 2/12 A kérdező kommentje:

ez a 20E busz menetrendje..

[link]

akkor pontosan hol is kell majd felszállnom,ha a Keletire érkezem?

2010. febr. 6. 20:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Kijössz a pályaudvarról a jobbra lévő kijáraton (ne menj le a metró felé) és onnan szintén jobbra a parkoló után van a buszállomás.
2010. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BeerHunter ***** válasza:

A várakozás azért van kiírva, mert a kereső úgy veszi, mintha ott állnál a buszmegben, és ott keresnél rá (milyen logikus ugye), tehát ha 12:20-kor indul a buszod és te 12:18-kor kattintasz a mehet gombra, akkor 2 perc várakozást fog írni.

Amikor leszállsz a vonatról, mész a tömeg után. Amikor kijutottál az épületből előre fele, akkor már látsz buszmegállót, meg nagy földtúrást. Odamész a táblához, megnézed van-e 20E tábla, ha van, akkor megnézed, hogy jó felén vagy-e. (Keleti után, vagy előtt van a megállód)

Ha utána, az jó, ha nem, akkor másik oldal.

Ha nagyon nincs meg semmi->kérdezel. (lehetőleg fehér embert. Nem vicc tényleg.)

Sok sikert.

2010. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok köszönöm,)
2010. febr. 6. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
A 20-as busznak az a végállomása (a szobornál), úgyhogy nem kell menetirányt keresgélned.
2010. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ha a Nyugatiból vagy a Népligetből kéne eljutnom,melyik a legideálisabb megoldás?
2010. febr. 6. 21:07
 8/12 BeerHunter ***** válasza:
Ugyancsak BKV útvonaltervező.
2010. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy mennék, hogy a Népligeten vagy Nyugati pályaudvarnál felszállnák a 3-as metróra és elmenni Újpest Központig és onnan 30/30A-as busszal a Futár utcáig.
2010. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. febr. 7. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!