Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért járnak szenteste éjszaka...

Miért járnak szenteste éjszakai buszok Budapesten?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van olyan ember, aki szenteste használja a BKK-t? Miért nem lehet akkor az egész tömegközlekedést szüneteltetni?
2014. dec. 19. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván mindenki karácsonyi lázban ég, tök jó, hogy te így eldöntöd.
2014. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Talán mert sok embernek szenteste is dolgozni kell...
2014. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én például dolgozom szetneste, és igen, használni fogom a BKK-t, mert szeretném megtartani a munkahelyem, tudniillik abból élek. A kérdésedre egyébként majd megkapod a választ, ha felnősz, kikerülsz a burokból, és lesz (remélhetőleg) munkahelyed. Addig nyugodtan maradj abban a hitben, hogy szenteste megáll az élet, mindenki mosolyogva meggyújt egy csillagszórót, kisjézuska megszületik, és minden busz megáll ott ahol van és tiszteleg. :D
2014. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Ekkora baromságot. Én speciel végig dolgozni fogom karácsonykor és szilveszterkor is, és amint látom nagyon nem leszek egyedül.

Az lenne a gáz, ha megállna a tömegközlekedés egy fővárosban...

2014. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sok a folyamatos üzemű munkahely, az ott dolgozóknak bizony el kell jutniuk munkába ill. jobb esetben munka után haza. Pl. Az én kollégáim közt is vannak diszpécserek, ők meg kell, hogy tervezzék a másnapi kiszállításokat a benzinkutakra.
2014. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok család is van, akik szenteste összejönnek és ugyan had igyanak már meg két pohár bort. Valamivel meg haza kell menni...
2014. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok család összeül, és nem mindenkinek van autója!
2014. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elöttem szépen leírták, de kérdező: ha nem lenne elektromos áram, nem működne a TV, vagy a hűtő, nem lenne internet Szenteste napján, akkor mit csinálnál? Ezt te ugyebár alap dolognak veszed? Akkor egy, Bp. méretű városban, miért ne járkáljanak a buszok?
2014. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!