Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 26 év alatti fiatal (Péntek...

26 év alatti fiatal (Péntek – Vasárnap ilyen jegyhez kell valami MÁV start kártya vagy elég a személyi?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A Start kártya, illetve a 26 éven alattiaknak szóló kedvezmény leírásának melyik része nem volt érthető, hogy egyik alapján sem sikerült választ kapnod erre a kérdésre?
2014. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kértek hozzá semmit, mondtuk, hogy ilyen kedvezményes jegyet szeretnénk venni, és szó nélkül odaadták. A személyit sem kérték el.
2014. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Start Klub egy kártyacsalád, amivel különböző kedvezmények vehetők igénybe a MÁV-START-on, előzetes térítés ellenében. A legnépszerűbb, "sima" Start Klub kártya 26 éven aluliaknak olcsóbban megvásárolható.


Ettől függetlenül a 26 évek aluliak hétvégi kedvezményét azt kérlek szépen 26 éven aluliak vehetik igénybe (a meghatározott időszakban). Semmi más nem kell hozzá, mint hogy igazold az életkorodat (miszerint 26 éven aluli vagy).


Sok dolog van egész Európában, amiket 26 éven aluliaknak olcsóbban adnak, ettől függetlenül nem kell mindent összekötni vagy egymástól függővé tenni.


A vásárláskor valószínűleg nem is fogják kérni a kedvezményre való jogosultság igazolását, viszont utazáskor szinte biztos, hacsak nem nézel ki nagyon fiatalnak. De ugye ez jegyvizsgálótól függ.

2014. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyi kell hozzá, de csak a vonaton. Tőlem már kérték el a jegyhez.
2014. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személyi csak, ha jó fej a kaller még fel is hívja erre a kedvezményre a figyelmed, legalábbis én innen tudom, hogy létezik. :)
2014. okt. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!