Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Angliában hogy működik a...

Angliában hogy működik a vidéki közlekedés?

Figyelt kérdés
Londonban lakunk és szeretnénk kiköltözni vidékre, Farnborough-Camberley térségbe. Találtam egy olyat hogy PLUSBUS ( [link] szolgáltatás. Ez voltaképp maga a helyi járatos közlekedés? Vagy ez valami más? Vagy ha nem az akkor létezik vajon ebben a térségben pl bérlet? És ha igen milyen árban? Ha van valakinek tapasztalata, segítsen légyszi.

#Anglia #bérlet #tömegközlekedés #plusbus #anglia vidék
2014. szept. 14. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A Plusbus egy kiegészítő jegy helyi buszokra a vonatjegyed mellé.


A Surrey County Council oldalán találsz helyi menetrendet.

2014. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha jól értem akkor helyi közlekedésre nem használható a bérlet. Tehát ha nem vonatozok - és nem fogok - akkor nem is használhatom a bérletet sem?
2014. szept. 14. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden városban van tömegközlekedés, írd be a keresőbe, hogy ahova ti akartok menni, ki a szolgáltató. Minden cégnél van bérlet, nem csak jegy. Többféle opció elérhető. A plusbust hanyagold, az nem szimpla városi tömegközlekedésre való, csak akkor használhatod, ha van vonatozol. Tehát elmész Londonból mondjuk Birminghambe, és ott 3 napot töltesz, akkor vehetsz a vonatjegyed MELLÉ plusbus jegyet 3 napra! Önállóan nem vásárolható!


Itt van a városodhoz való menetrend: [link]

2014. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy legegyszerűbb, ha vesztek egy autót, mert a nagyvárosokon kívül a közlekedés elég kiszámíthatatlan. Nekem egy ismerősöm egy kisvárosban lakik, nagyon kevés busz jár, ami meg jár, annak semmi értelme. Vidéken mindenképp kocsi kell. Vidéken amúgy is fenntartani is olcsóbb.
2014. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!