Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Metrón nem gáz melegítőbe/...

Metrón nem gáz melegítőbe/ futóruhába közlekedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék eljárni a margitszigetre futni,de nem tudok máshogy sajnos. (most költözök pestre) Előre is köszönöm.
2014. aug. 29. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csúcsidőben elég gáz hazafelé, mert senki sem szeret egy rommá izzadt testhez dörgölőzni. De ha kisebb forgalmú időszakban meg tudod oldani, az teljesen oké,nagy ritkán én is kimegyek szaladni vagy evezni egyet és villamossal megyek haza.
2014. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti 1x én is megyek kocsival és ha újpest fele mész akkor el tudlak vinni :-)
2014. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Majd meglátod, miféle alakok vannak a BKV-n, a futóruha már-már szmoking lesz :)
2014. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van lehetőség a MAC-ban (Margitszigeti atlétikai Centrum) átöltözni, zuhanyozni. 6000Ft a havidíj, de abban benne van a pálya használat is. Alkalmanként 1000 Ft.


Egyébként maga a futóruha nem gáz, inkább az kellemetlen, ha nagyon leizzadsz.

2014. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már!! Dehogy gáz! Sokan nem is futni mennek, de olyan koszosak, büdösek, hogy te még 3 km futás után is tiszta leszel hozzájuk képest. melegítőbe amúgy is sokan utaznak, még azok is akik nem futni járnak.
2014. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, mert 8-10 óra munka után mindenki makulátlanul tiszta, nem áraszt izzadtság vagy ebédlő szagot, nincs délutáni kiszáradt szájszaga...


Kérdező, nyugodtan használd a metrót, nem az operabálból jönnek haza Chanelben mások sem.

2014. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz. egyáltalán nem. Majd meglátod. vannak kőművesek, festők, és más munkások is, akik nem öltöznek át munka után.


de ha nagyon zavar téged, akkor vegyél egy kis futóhátizsákot, nadrág és póló belefér. az uszodában meg a mosdoban át tudsz öltözni. én oda jártam be wc-re ha ugy volt. bemész, balra van a pénztár, de jobbra meg a wc. nagyon sokan oda járnak öltözni.

2014. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!