Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ferenciek tere, Buda felé?

Ferenciek tere, Buda felé?

Figyelt kérdés
A Fereciek terétől (Buda felé- Bártfai utca) milyen buszok járnak? És ezek közül közlekedik valamelyik a sztrájk ideje alatt?
2010. jan. 15. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
173-as
2010. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a 173E megy arra, de az most nem közlekedik a sztrájk alatt, a 173 meg nem is arra megy. De ha mindenképpen el akarsz oda jutni, akkor a 173-as-ról szállj le Kelenföld-városközpontnál, majd jobbra kanyarodva gyalogolj tovább a következő megállóig, az lesz a Bártfai utca
2010. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szinte csak gyalog. siralmas a helyzet. de igen, én is úgy tudom, hogy 173, ha föl férsz egyáltalán
2010. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valóban 173E ami arra jár, de most csak a 173-asnak csúfolt miniatűr halkonzerv közlekedik, az is ritkán. A Ferenciek terénél esélyed sincs felszállni rá, mivel az egy nagy megálló. Ha valahogy mégis sikerül, akkor ahogy valaki mondta előttem, Kelenföld városközpontnál leszállsz, és elgyalogolsz. Ez nem nagy táv, ne aggódj. :D

De szvsz még odáig sem fogsz eljutni. Taxi, stop, teleport, vagy leginkább sehogy... Ha jó kondiban vagy, gyalogolhatsz esetleg. :)

Ha nincs ott fontos dolgod, akkor javaslom, halaszd el a sztrájk utánra.


Én csak a 114-essel jártam a napokban, de még ott is volt, hogy másfél-két órát vártam, hogy jöjjön egy olyan, amire felférek, de arra is úgy sikerült, hogy becsukott az ajtó, a bal oldalamba könyök fúródott, a jobba egy táska, és kapaszkodás hiányában is lehetetlen volt felborulni, a félórás út pedig több, mint egy óra volt a dugó miatt. Na, akkor képzeld el ezt Budapest egyik legfontosabb vonalán, kb. ugyanúgy jár mindkettő. Siralmas.

2010. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 15. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy max elmész metróval a Deák Ferenc térig, onnan pedig 47/49- es villamos elvisz a Kelenföldi pályaudvarig, onnan pedig vissza kell sétálni
2010. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47 49 nem jár
2010. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 11:40

Ez így nagyon szép, de nem jutna a Deáknál tovább. A 47-es nem jár. A napokban járt egy ideig, de akkor is csak "papíron"...

2010. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó bocs...
2010. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!