Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A helyközi diákbérlet nem...

A helyközi diákbérlet nem érvényes nyáron, tanszünetben?

Figyelt kérdés
Megbüntettek a buszon, hogy érvénytelen az útvonaligazolóm, de az ellenőr elég mondvacsinált dolgokkal okolta ezt (pl ha nem lenne az igazolón pecsét, érvényes lenne... ), felhívtuk az ellenőr céget, ott azt mondták, örüljek, hogy nem 8000 Ft-ra büntetett, mert nyáron nem is utazhatnék diákbérlettel, csak ha nyári gyakorlaton vagyok, és akkor is kell igazolás az iskolától. Erre semmilyen szabályt nem találtam egyik Volán oldalán se, van rá esély, hogy mégis létezik ilyen szabály?

2014. aug. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szabály nincs. Diákbérlettel utazok a nyáron évek óta, nem egyszer ellenőrizték utazás közben, semmi probléma nem merült fel soha. Jogtalanul büntettek meg.
2014. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, nem is fizetek. Múlt héten már egyszer panaszt tettem a Volánnál az ellenőr miatt, de megint bemegyek. Köszi a választ :)
2014. aug. 11. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen képzésben veszel részt? nappali vagy levelező?
2014. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nappali
2014. aug. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!