Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan fog közlekedni szeptemb...

Hogyan fog közlekedni szeptember 1-től a 3-as villamos?

Figyelt kérdés

A BKK Infó szerint a 28-as és a 37-es villamos módosított közlekedési rendje augusztus 31-ig áll fenn, ezért gondolom, hogy szeptember 1-től a 3-as villamos közlekedése is változni fog. Várhatóan hogyan adják át a megújult szakaszt? Azt tudom (látom), hogy a Kőbánya alsó - Örs vezér tere közötti szakasz már nagyjából készen van, de a Kőbánya alsó - Ecseri út M szakasszal fog csatlakozni a vonal déli részeihez vagy az Örs - Mexikói út szakasz lesz előbb kész?

Én az előbbire tippelnék, tehát hogy szeptember 1-től a Gubacsi úttól az Örsig fognak járni a villamosok, de kérlek cáfoljátok meg/erősítsétek meg.



2014. aug. 9. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, addigra mindenképpen át akarják adni az Örs - Ecseri út szakaszt. Hogy az Örs-Mexikóit sikerül-e, azt nem tudom. Ott egyébként teljes síncsere van, vagy csak a megállókat újítják? Előbbire tippelek.
2014. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!