Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek meddig fog tartani...

Szerintetek meddig fog tartani a holnap kezdődő BKV sztrájk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
valószínűleg addig amig ki nem sírják maguknak amit akarnak, nem értem miért nem lehet ezeket kirugdosni egytől egyig, mindenkinek tré a helyzete, mégsem picsog meg sztrájkol, miért kell kib@aszni az emberekkel?
2010. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Remélem csütörtökig, vizsgázom ugyanis... :D:D Bár holnap viszont fontos dolgom lenne. :(

Amúgy meg kapják be mind. Nem is értem, mire jó, akikkel ki akarnak b*szni, azok úgyse a nyomi BKV-t használják, sokkal inkább BMW-t...

2010. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
pontosan, akkor meg mi értelme mindenki magasról tesz rájuk :D de így vizsgaidőszakban nagyon jó ötlet volt, fuck bkv!
2010. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem holnap szigorlatom lenne..

Plusz még vidéki is vagyok, fél 11kor el kellene indulnom, hogy 2re beérjek vizsgára. Vonat sem fog menni, így marad a busz, gondolom hering effektussal.

Viszont ha 11-kor még sztrájk lesz mégsem indulok el potyára, hogy utána a buszállomáson dekkoljak, mert nem tudok továbbmenni.. taxira nincs pénzem, egyébként ha bedugulnak az utak azzal sem mennék sokra..

Elég nagy szopás, nem elég hogy a tanulás miatt idegesítem magam, még ez is..

2010. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi öcsémmel már megbeszéltük, hogy bemegyünk az egyik BKV-garázsba, és elhozunk egy buszt.

Én egy pénzintézetnél dolgozom, nem tudom, mit szólna hozzá a sztrájkoló (és sztrájkolókat támogató) tömeg, ha a pénzintézetek szüntetnék be így a munkát.

2010. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó! jó ötlet :p gyertek vele felénk is, vigyetek légyszi el a sulimhoz is, ugyan is vizsgázom és emiatt a f@sz bkv miatt lehet nem tudok bemenni és felkell vennem ujra a tárgyat,még uv-re se mehetek ha nem jelenek meg,vagy kések!!!a taxi drága,de amugy is dugóba kerülne.Most büntettek meg mert levan járva az (ideiglenes diákhoz) a személyi kártyám.mondomjó akkor lyukasztok,azt mondja már késő mert már beléptem a metro területére pffffffffff mondom gondolja h ha lejár a diákom akkor kiléptem a suliból vizsgaidőszakban??h őt az nem érdekli,adjam meg az adataimat v lehivja fentről a rendőrbácsikat...pf nem tudtam másttenni,kaptam egy csekket,és visszamenőleg megcsináltattam arra a napra a szem.kártyámat!!:P(köszönet az ügyintézőnek egyébként nem lehet ilyet!)bevittem a bkvhoz h mien alapon büntettek meg,biztos elnézték. azok nem tudtak visszakeresni,és kivizsgálás indult bakker XD értitek sz@ros 2000ft ért 30napon belüli kivizsgálás meg kérelmet irattak velem erre meg menjek taxival,tudjátok...a qrva anyjukat!! remélem olvassa ezt egy bkv-s is...
2010. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a BKV sztárjk miatt nem tudsz menni vizsgázni nem vághatnak meg.
2010. jan. 11. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

de, sajnos szó nélkül megvágnak, nekünk küldték is az e-mailt hogy nem lesznek tekintettel a sztrájkra egyáltalán és ha nem jelensz meg egyből bukó :(

gusztustalan az ami itt megy, miért tehetik ezt meg?

2010. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez ocsmányság. Mi is úgy szervezzük a munkahelyen,hogy aki tud az dolgozik és bejön, aki tud otthonról dolgozni, az otthonról teszi, aki pedig nem tud bejönni annak szabadnap. Nem lehet már leadni azt a vizsgát?
2010. jan. 11. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
nem sajnos, nincs több időpont
2010. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!