Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV-Startos Vezető Jegyvizsgál...

MÁV-Startos Vezető Jegyvizsgálók! Lenne közöttetek ilyen? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Minden álmom a vasútnál dolgozni (igen, tisztában vagyok a negatív oldalával is), és azon belül VJV-ként.

Van itt olyan, aki szintén VJV-ként dolgozik, és megengedné, hogy végigkísérjem egy műszakját? Adott esetben akár a feljelentkezéstől a lejelentkezésig.

Eléggé otthon vagyok a vasúti területen, ismerem az F1/F2 utasítást és ezen kívül sok más elméletet és gyakorlatot egyaránt.

Van itt olyan, aki ezt megengedné?

Annyi kérésem lenne, hogy lehetőleg az egyik budapesti fejpályaudvar legyen a honállomása. De az sem akadály ha Pest közeli telephellyel rendelkezik.

Köszönöm előre is a jelentkezéseket!



2014. júl. 20. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A fel és lejelentkezést aligha láthatod mert azok üzemi területen vannak. Az, hogy a vonaton mászkálj valaki után, hát...
2014. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Itt igazából a hangsúly nem a vonaton való JV utáni mászkáláson van, hanem azon, hogy munka közben lássam, és hogy közben tudjak vele beszélgetni. Tényleg nagyon érdekel, hogy hogyan telik egy napjuk. Valakit meg mondjuk az érdekel, hogy egy pilóta mit csinál a pilótafülkében repülés alatt. Engem pedig ez.

2014. júl. 22. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy nézz ki egy tetszőleges Bp-ről induló gyorsvonatot, mely viszonylag ritkábban áll meg. Nézd meg indulás előtt, hogy ki a jv./vjv. Ha szimpi, akkor vegyél rá jegyet és kapd el, beszélgetni, ha nem az, akkor pedig ne vegyél jegyet! :)
2014. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.Válaszoló!

Igen, erre már én is gondoltam, és tényleg nem tűnik olyan rossz ötletnek. Lehet, hogy ez lesz a legjobb választás, de azért a jelentkezéseket továbbra is várom! Köszönöm! :)

2014. júl. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!