Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécsiek! Hogyan lehet busszal...

Pécsiek! Hogyan lehet busszal kijutni a Pécs Plázához?

Figyelt kérdés
Az 50-es busszal, oké. De az óránként közlekedik, ennél azért egy kicsit rugalmasabb menetrendű busz kellene. Elég, ha csak a közvetlen környékén áll meg és nem pont ott. Tudna valaki segíteni?
2010. jan. 8. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
De honnan??
2010. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Honnan te észkombájn???? egyébként meg


[link]

2010. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, valóban elfelejtettem odaírni, de ezért még nem kellene letámadni. Főpályaudvartól lenne optimális, de annak környékéről is megfelelne. Annyira nem ismerem Pécset, hogy lökjem a megállókat, ezért a linkelt weblapot nem igazán tudom használni.
2010. jan. 8. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
plaza a megyeri uton van oda keress járatot, megy 15 percenként is
2010. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Főpályáról legkönnyebben 3assal,leszálsz bogár utcánál vagy 1el utána a sparnal és onnan már csak kicsit kell gyalogolni,uránvárosból pdig az 1es áll megközvetlen előtte,remélem segitettem valamit;)
2010. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen elég ha 6-os vagy 7-es busszal mész a temetőig, onnan gyalog egy 10 perc a pláza..én ha megyek általában úgy szoktam, de a 3-as is nagyon jó pl.
2010. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. jan. 8. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig a főpályaudvarról az 50-es visz oda. Az még nem is vészes, csak hétvégén ritka. Amúgy az egyes az ami gyakran jár tényleg, csak az nem megy a belváros felé.
2010. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!