Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki letudná nekem írni az...

Valaki letudná nekem írni az mx/a típusú HÉV-ek vezérlését?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek a HÉV-ek, és ezek közül a leggyakoribb, az mx/a. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy működik a vezérlése. Pár dolgot tudok, pl.: a villával lehet menetfokozatot váltani és, hogy 23 menetfokozat van (0-13: soros, 14-20: párhuzamos, 21-23: sönt) De például hogyan kell visszaléptetni? És a fékkar alatt lévő gombot hányszor kell nyomni, a fékerősségek működtetésénél? Illetve mire szolgál az "x", illetve "tolató" fokozat?
2014. márc. 11. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha x-ben van, akkor tudod az alatta lévő karral fel ill. levezérelni az áramszedőt. Plusz a villát csak x állásnál tudod kivenni, ezt mindig vinni kell magaddal átszereléskor a másik végére.
2014. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mire szolgál a tolató fokozat?
2014. márc. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!