Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van MÁV wifivel?

Figyelt kérdés

Tegnap utaztam IC-n 1. osztályon kétszer, de a wifi nem akart működni. Elvileg csatlakozott, de az android gyári böngésző azt mondta, hogy "nem tud biztonságos kapcsolatot létesíteni". És nem tudtam rávenni, hogy akkor létesítsen veszélyeset.

Szóval azt tudom, hogy sok nyilvános wifin a gyári böngészővel kell belépni, és utána fog működni bármi egyéb (pl. Opera Mini). De most ugye ez a bejelentkező ablak sem jött be.

Mennyire gyakori ez, kinek működött, kinek nem? A válaszoknál kérném az op.rendszert/böngészőt/spéci beállítást, ha van (én Android alatt nem találtam semmit, amit állítva javult volna a helyzet).



2014. márc. 6. 07:33
 1/8 darujev ***** válasza:
4.3 droid, Operát használok, nem a minit.. a mávos bejelentkező ablak ahol el kell fogadni a feltételeket bejön operán is, sokszor használtam már a fedélzeti wifit mióta a Flirt motorvonatok is megkapták, általában jól is ment.. de az utóbbi időben elég akadozós a szolgáltatás, ha van is jel nem biztos, hogy fel is lehet csatlakozni rendesen, úgyhogy lehet csak ez volt veled is. Bár a héten még nem próbáltam egyszer se, majd dél felé lesz rá lehetőségem legközelebb.
2014. márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
olyan mint a pontos vonat... "laggol" vagy nincs is
2014. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 darujev ***** válasza:
Aktuális tapasztalat: a bejelentkező oldal megérkezik az Operában, elfogadom a feltételeket.. utána nagy büdös semmi, semmit se tölt be. De legalább a vonatom pontos :)
2014. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
eltelik pár perc mire végre sikerül csatlakozni, sima böngészőben nem sikerült, chromeban tudtam, de elég lassú, és néha megszakad.
2014. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: sz*r.
2014. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Máv-wifi?? WTF?!

Ilyen tényleg létezik, ez komoly?

Ha igen, mely vonalakon?

2014. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam gyakran vonatra ülni, de amikor nagyobb távokon utaztam InterCityn, előfordult, hogy néhol pár percig nem volt elérhető a mobilnet szolgáltatás, Nyugat-Magyarországon. Egyébként jó dolognak tartom azt, hogy a vonatokon terjed az internetezés lehetősége. GySEV-nél is van már egyébként ilyen, az InterCity kocsikban és az új Flirtökben biztos.
2014. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Am. már némelyik buszon is van ilyen, ez nem nagy dolog.
2014. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!