Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 30 perc alatt ellehet jutni a...

30 perc alatt ellehet jutni a Déliből a Nyugatiba?

Figyelt kérdés
Vonattal utaznék, és így kéne átszállnom.

2014. márc. 5. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. 2-es, aztán 3-as metro. PErsze csak ha nincs semmi üzemzavar, vagy bármi gond, ami a BKV-nál elég gyakori.
2014. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Vonattal biztos nem. :) A (volt) Moszkva térről mehetsz 4/6-os villamossal is.
2014. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Legbiztosabb a taxi
2014. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Tömegközlekedéssel esélytelen. Metróval a nettó menetidő kb. húsz perc.

Ha nem késik a vonat, akkor a perontól lejutni a metróba sietősen is 4-5 perc, ha az első kocsiban utaztál. A Nyugatinál a metróból feljutni az aluljáróba, majd onnan tovább a pályaudvarhoz, majd a vonathoz, legalább 8-10 perc.

És nem számoltam semmi várakozási idővel, s az átszállással sem.

Taxinak elvileg 8-9 perc lenne a menetideje, ha áll bent a droszton, vagy azonnal le tudsz inteni egyet.

2014. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 darujev ***** válasza:
Szerintem meg megcsinálható, persze ha a vonat nem késik egy-két percnél többet. A metrók nettó menetideje 10 perc. A Délibe érkezéskor a vonat elejére sétálva csökkenthető a távolság a metrótól, a metrókra kb. max öt percet kell várni, a Deákon az összekötő alagúton át kb. 3 perc séta van a kettő közt. Fél óra alatt csúcsban még 59/61-4/6 villamossal is bevállalnám, nemhogy metróval (Délibe érkezős ingázó vagyok, és van, hogy a Nyugatihoz kell mennem időre, még mielőtt..)
2014. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha ezek is játszanak, akkor Kelenföld-Zugló 7E busszal 30 perc, és azzal nyersz egy 5-5 percet, persze itt még inkább ki vagy téve a forgalmi dugóknak.


De elméletben 20-25 perc a metró, ha jól kapod el akkor kényelmesen megvan. Na meg nem kell a vágányokat figyelni.

2014. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, de jegyet azt ne a BKK pénztárban vegyél, hanem mondjuk az újságosnál vagy automatából, mert sorban àllni nemigen lesz időd. Ha késő este vagy hajnalban mész, számíts arra, hogy a metrók 10 percenként közlekednek - igaz, a Deák téren, ha nincs üzemzavar sehol, akkor minden esetben legfeljebb 5 perc az átszálláai idő, ezt a menetrend még 10 perces követés esetén is biztosítja. A tiszta menetidő összesen 10 perc, az nem tétel.
2014. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Ha késő este vagy hajnalban mész, számíts arra, hogy a metrók 10 percenként közlekednek" tyű, én pécsi vagyok nálunk csúcsidőben közlekednek a buszok 10 percenként :D


Nagyon köszönöm a válaszokat! :D

2014. márc. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!