Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tegyek ha elrontottam a...

Mit tegyek ha elrontottam a bérletemen a diákigazolvány számomat?

Figyelt kérdés

Ma vettem havi városi bérletet (egyébként a Kisalföld Volánnal utazok) automatánál és mikor az automatában írtam be a személyi diákig. számomat, később észrevettem, hogy két számjegyet lehagytam a végéről.:/ De a többi mind stimmel!

Mit lehet ilyenkor tenni? Be kell menni a Volánhoz az irodába? Esetleg ezért megbüntethet az ellenőr?

Előre is köszia válaszokat!


2014. márc. 5. 21:05
 1/5 anonim válasza:
42%

Mindenképp menj be, ki tudja, milyen foggyos ellenőrt fogsz ki esetleg...


Biztosan meg lehet oldani, én is pont ma vettem bérletet, előttem volt egy csávó, neki a bérlete 30 helyett 25 km-re lett véve vagy valami ilyesmi volt, és azt is ki tudták javítani.

2014. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi, holnap mindenképp bemegyek :)
2014. márc. 5. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, valószínű valamennyibe kerülni fog, de fognak adni helyette egy újat.
2014. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

?? Ha lehagytál számjegyeket, akkor írd hozzá a hiányzókat.


Persze ha ez tök esélytelen hely hiányában, akkor kezelési költség fejében kicserélik a szelvényt.

2014. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Automatából vette, az rányomtatja mielőtt kiadná.
2014. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!