Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tartòsbeteg igazolványt...

Tartòsbeteg igazolványt csak gyerekkel vehetem igénybe?

Figyelt kérdés
Ma utaztam vonattal, jegykiadònàl kèrtem egy 90-es jegyet mire fel jön a vàlasz!!!!!!! Mondtam tartòsbeteg igazolvàny!!!!!!! Erre megkapom hogy gyermek nèlkül nemlehet!! Fù mondom a gyerek a kòrhàzban van gyorsan elmegyek èrte hogy utazhassak!! Vicc!!!
2014. márc. 4. 21:47
 1/3 petizacc ***** válasza:
100%
A gyerek a beteg nem te! Csak kísérőként kapsz 90%-os kedvezményt. Nem értem mi a problémád...
2014. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi vicc. A gyere beteg, te kisérő kedvezményt kapsz, azért, hogy a beteg utazásakor segítsed. Ha ő nincs ott, akkor kit segítesz?

Ezt nem arra kapod, hogy bármikor bárkivel 90%-al utazz, hanem hogy a vele együtt utazásodat segítsék meg.

2014. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van, te azért kapsz 90%-ot mert KÍSÉRED a gyereket, ha nincs ott a gyerek, nem kapsz kedvezményt.
2014. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!