Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Felszállhatok a buszra ha...

Felszállhatok a buszra ha csak egy megállót mennék?

Figyelt kérdés
Hatvanból jön Gyöngyösre a busz. Én Gyöngyösön szállnék fel és mennék egy megállót a buszmegállóig, van bérletem is Hatvan-Gyöngyös távolságba. Városba akarok menni csak kíváncsi vagyok felszállhatok-e így?
2014. febr. 27. 14:55
 1/4 MrPifta ***** válasza:
100%
fel.
2014. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Nem hiszem. Helyi utazást helyközi bérlettel nem tehetsz, hiszen akkor sokan az olcsóbb 5 km-es helyközit vennék a helyi bérlet helyett. De jeggyel utazhatsz, a helyi tarifa szerint.
2014. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felszállhatsz, az előző hülyeséget mond.
2014. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyi bérlettel legtöbb volánnál helyközi buszon nem engedélyezett az utazás, csak menetjeggyel. Mondjuk neked helyközi bérleted van, ez esetben a megadott kezdő és végpont között, ha az útvonal is stimmel, tetszőleges megállóhelyek között használhatod.
2014. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!